×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 17 серпня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

McDonald’s може відкритися в Україні в серпні

Ресторани Mcdonald's можуть знову відкрити в Україні. Заклади популярної мережі швидкого харчування припинили роботу в нашій країні ще на початку повномасштабного вторгнення РФ заради безпеки співробітників, і функціонували тільки як гуманітарні центри. Зараз в компанії готуються до камбеку.

Відразу після масштабної атаки країни-агресора по українських містах 24 лютого в керівництві McDonald's оголосили, що вирішили закрити всі заклади в нашій державі, щоб не наражати на небезпеку персонал.

Пізніше в адміністрації мережі уточнили, що відкриють двері ресторанів тільки після припинення бойових дій, тобто після закінчення війни. При цьому зазначалося, що працівники Маків активно допомагають в гуманітарних питаннях і передають продукти та їжу із закладів туди, де вони особливо потрібні.

Також у прес-службі McDonald's додавали, що не планують припиняти виплати зарплати 10 тисячам своїм працівникам в Україні.

Тепер в мережі з'явилася інформація про те, що менеджери мережі зв'язуються зі своїми працівниками, і розпитують про готовність вийти на роботу вже в серпні.

У коментарях до посту Івана Клименка в Twitter користувачі інтернету уточнюють з посиланням на менеджерів Макдональдса, що в робочому чаті дирекцією такі "опитувальники" дійсно проводяться, і мова йде про можливий вихід на роботу в другій половині серпня. Втім, чи відбудеться на практиці таке відкриття ресторанів влітку - впевненості немає.

Додамо також, що прес-служба компанії МакДональдс в Україні щодо можливості запуску роботи закладів зараз нічого не повідомляє.

2022-06-24
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Шеврони вишивка (якісна)Добрий день. Необхідно зробити вишиті шеврони на рукав (щит 80х70) для підрозділу. Близько 100 шт. (35+70 - один малюнок, різні кольори ниток). А тако
Форум
Пластиковые стаканчикиКто делает прозрачные пластиковые стаканчики, брендированные, 4+0. Надо 2 000 штук