×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 21 травня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

У Полтаві на білбордах та сітілайтах буде тільки соціальна реклама

Щоб не накопичувати дебіторську заборгованість власники рекламних конструкцій попросили розміщувати безкоштовну соціальну рекламу і не сплачувати податків до міського бюджету. На наступне засідання виконкому Полтавської міськради, яке відбудеться 26 травня, приймуть рішення, що на майже абсолютній більшості рекламних конструкцій буде розміщатися тільки соціальна реклама.

Детальніше про це розповів керівник КП «Полтава-Сервіс» Денис Поліщук:

— Організації, які розміщують рекламу на білбордах та сітілайтах, наразі тимчасово не сплачують податків, це їм дозволив Кабмін. Однак, у них поступово накопичується дебіторська заборгованість перед нами. Щомісяця ми приблизно отримували від рекламників 100-150 тис. грн. Тому ми запропонували варіант, щоб ця заборгованість більше не зростала — дозволити їм розміщати тільки соціальну рекламу. Для цього вони мають направити нам список таких рекламних конструкцій. Поки тільки одне підприємство, яке має свої конструкції, «Бюро екологічний контроль», повідомили, що із 20 конструкцій під комерційну рекламу хочуть залишити тільки 2. Усі інші великі компанії, наприклад «РА «ІРТ-Полтава», попередньо заявили, що не будуть розміщати жодної комерційної реклами.

Без рекламних коштів «Полтава-Сервіс» продовжує отримувати платежі з комунальних ринків та комерційних автостоянок (останнім зменшили виплати на 20%). У таких умовах, зі слів Дениса Поліщука, для підтримки комунального підприємства виконком дозволив йому не перерахувати до загального фонду міського бюджету жодної копійки.

2022-05-13
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Еврофлаера, 10 тыс. шт.Нужны еврофлаера: 210х100 мм бумага меловка матовая 115 гм печать 4+4 тираж - 10 000 штук заранее спасибо!
Форум
Буклетмейкер Plockmatic 60 б/у 1500 €Буклетмейкер PLOCKMATIC 60 Фальцует и степлирует брошюры от А5 до А3 формата. Количество скрепляемых листов (80 г/кв. м): 20 листов. Минимальный форма