×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 21 травня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Зі смартфонів Samsung і Xiaomi не видалили додатки російських банків

Видалені з гуглівського магазину PlayStore програми російських банків виявилися на альтернативних майданчиках. Так, ПЗ «Вляпалися» в санкції банків ВТБ, Ощадбанк і «Промзв’язок» знайшлося в Samsung маркетплейсі Galaxy Apps. Крім того, додаток “Сбера” знайшли в магазині “Сяомі”

Репортери перевірили наявність видалених з GooglePlay апдейтів для російських банків на Android. Поряд із переліченими вище відкриттями, журналісти виявили ощадбанківський додаток «СберМегаМаркет» разом із голосовим помічником «Салют» на маркетплейсі «Сяомі» (фігурують під колишнім ім’ям Goods.ru).

Представники «Самсунгу» та «Сяомі» на прохання прокоментувати ситуацію відповіли відмовою та ігнором відповідно.

За підсумками минулого року частки південнокорейського та китайського гігантів на російському ринку смартфонів склали 27% та 31% відповідно.

Юристи не бачать у ситуації, що склалася, нічого дивного. За словами представника адвокатського бюро Pen & Paper Віталія Слєпака, ні «Самсунг», ні «Сяомі» не є суб’єктами американських санкцій. Водночас законами США передбачено вторинні обмеження щодо компаній, які співпрацюють із фігурантами санкційного переліку Вашингтона.

2022-05-11
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Еврофлаера, 10 тыс. шт.Нужны еврофлаера: 210х100 мм бумага меловка матовая 115 гм печать 4+4 тираж - 10 000 штук заранее спасибо!
Форум
Буклетмейкер Plockmatic 60 б/у 1500 €Буклетмейкер PLOCKMATIC 60 Фальцует и степлирует брошюры от А5 до А3 формата. Количество скрепляемых листов (80 г/кв. м): 20 листов. Минимальный форма