×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 23 жовтня, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

2110wolf-660.gif

Міська влада Харкова не змогла пояснити платну рекламу Терехова на сторінках FB

Ігор Терехов неодноразово заявляв про те, що харківська міська влада максимально відкрита і прозора, але за чий рахунок оплачується його політична реклама в Facebook - прокоментувати у відповідь на інформаційний запит не змогли. Сторінка в Facebook під назвою "Адміністрація Київського району Харківської міської ради" витратила 180 доларів на політичну рекламу тимчасового мера Терехова.

Під кожною публікацією є підпис, що реклама оплачена Рекламним агентством KHARKIVADS. УНН звернулося до Харківської міської ради з проханням прокоментувати дану інформацію і пояснити, хто виступав спонсором.

Однак за три тижні відповіді не надійшло.

Фахівці Опори також підрахували суми витрат інших сторінок FB, на яких публікується реклама про Терехова або підтримується його кандидатура - за 3 місяці вона становила понад 13 тис. доларів.
"За три місяці ця мережа витратила понад 13 тисяч доларів на більш ніж тисячу рекламних повідомлень. Всі ці сторінки рекламують дуже схожі повідомлення з критикою, спрямованою проти Юлії Світличної та Михайла Добкіна. У той же час про Ігоря Терехова на сторінках розповідається без будь-якого натяку на негатив", - повідомили фахівці.

2021-10-12
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
пакет-крафт белыйЦЕНА С НДС Розміри: 30х40х10 см. Матеріал: білий крафт щільністю 100-150г/м?. , для підсилення укріпити дно картоном 200-250 г / м2, щоб пакет не р
Форум
Перфоратор пластинПродам перфоратор пластин - 150$. Находится в Киеве. Фото и дополнительная информация - по телефону. Тел. 050-331-53-39