×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 13 квiтня, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

Леді Гага знялася в розкішній рекламі шампанського Dom Perignon

Американська співачка Леді Гага знялася в рекламі шампанського преміум-класу французького виробника Moet et Chandon, головною темою якої стала творча свобода. Рекламна кампанія Dom Perignon з Леді Гагою - це не рядова реклама, а справжня творча колаборація, в якій героїня ролика сама стала його рушійною силою.

Для реалізації задуманого знаменита американська поп-співачка запросила дизайнера, з яким співпрацювала протягом багатьох років, нового креативного директора модного будинку Mugler Нікола Формікетті і фотографа Ніка Найта. Він також багато років працював з нею з часів її альбому The Fame Monster.«Бренд Dom Perignon і мене надихає спрага до креативної свободи», - написала Леді Гага, - «Ми раді підставити вам Королівство (Queendom), артистичний Всесвіт, який ми створили з моїм дорогим Ніком Найтом».

Шампанське Rose Vintage 2005, яке рекламує Леді Гага - це колекційне шампанське врожаю 2005 року, що буде випущено обмеженою партією в 110 пляшок. Вона буде продана на приватних торгах, а всі виручені кошти спрямують до благодійного фонду Born This Way, який Леді Гага заснувала разом зі своєю матір'ю Сінтією Держанотта. Його мета надавати підтримку молоді, яка її потребує.

2021-04-08
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Смоляной шильдСмоляной шильд, круглый, диамметр 50мм, полноцветный тираж 50 100 200штук Стоимость и сроки в тендер
Форум
Юридический вопрос, проблема с заказчикомДрузья, прошу помощи в решении непростой ситуации. Заказчик (один из наших местных институтов) заказал у меня наклейки с рельефным оттиском. Оплатили