×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 13 квiтня, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

Боротьба з коронавірусом — у Раді звинуватили регіони у байдужості до соціальної реклами

Боротися з коронавірусом за допомогою соціальної реклами закликають місцеву владу у Раді. Народний депутат, голова Комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький звинуватив регіони у байдужості до соціальної реклами. Він здивований, що місцева влада не вдається до такого методи стримування епідемії коронавірусу в Україні.

Радуцький вважає, що це мотивувало б людей дотримуватись правил — убезпечувати себе та оточуючих.

На його думку, штрафи та перевірки — не єдиний засіб боротьби з порушниками, а у метро, маршрутці, на вуличних біл-бордах було б корисно постійно нагадувати людям, що небезпека поруч.

Не погрожувати і лякати, а дякувати їм за громадянську позицію. Мені здається, якщо людина у маршрутці прочитає надпис «Дякуємо, що одягнув маску. Ти врятував чиєсь життя», вона зовсім по-іншому ставитиметься до такої простої, але необхідної дії. Українці мають відчувати, що дотримання правил — це не лише обов’язок, а велика соціальна місія, — написав Радуцький на своїй сторінці у Фейсбук.

Нардеп анонсував розгляд на профільному комітеті законопроекту №?5226 щодо соціальної реклами, спрямованої на запобігання поширенню COVID-19.

Уряд пропонує розширити ефірний час, збільшити обсяг мінімального розміщення соціальної реклами у друкованих та електронних ЗМІ.

2021-04-01
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Смоляной шильдСмоляной шильд, круглый, диамметр 50мм, полноцветный тираж 50 100 200штук Стоимость и сроки в тендер
Форум
Юридический вопрос, проблема с заказчикомДрузья, прошу помощи в решении непростой ситуации. Заказчик (один из наших местных институтов) заказал у меня наклейки с рельефным оттиском. Оплатили