×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 13 квiтня, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

Фахівці: iPhone стежить за нами нітрохи не менше, ніж Android

Смартфони від Apple і Google відправляють дані користувача в свої компанії кожні чотири хвилини. Це відбувається навіть коли девайс не використовується. Дублінський Трініті-коледж провів дослідження, яке змушує засумніватися в ступенні конфіденційності наших смартфонів.

Професор Дуг Лейт стверджує, що, всупереч рекламі , iPhone не дає істотної переваги в конфіденційності в порівнянні з «голим» Android без сторонніх оболонок. Більш того, за результатами дослідження, смартфони iPhone і Google Pixel збирають одні й ті ж дані про свого власника. Наприклад, і ті, і інші відправляють в свої компанії інформацію про мережі Wi-Fi, до яких підключається користувач, а також про MAC-адресах сусідніх з ним пристроїв – це означає, що теоретично і Apple, і Google можутьдостовірно відстежувати , в якому місці і поряд з якими людьми ми знаходимося в даний момент. А спокуса скористатися інформацією в своїх цілях тим вище, чим вона доступніша для компанії. У Apple і Google все дані знаходяться в максимальній доступності.

Але найбільш цікавими професор вважає кілька фактів. По-перше, і iPhone, і Pixel відправляють дані на сервера своїх компаній приблизно раз в 4 з половиною хвилини. По-друге, інформація збирається і вивантажується, незалежно від того, активний смартфон, або знаходиться в режимі очікування. По-третє, обсяг цього пакета все-таки різниться: iPhone відправляє в середньому 53 кілобайт, тоді як Pixel – близько 1000 кілобайт (1Мб).

«Більшість погодяться з тим, що компаніям необхідний потік нашою інформацією для роботи деяких сервісів, на зразок iCloud або Google Drive – говорить Дуг Лейт, – Але набагато важче погодитися з таким масштабним збором тим людям, які взагалі не включають хмарні сервіси, а використовують свій девайс як звичайний телефон – скажімо, для дзвінків і фотозйомки ».

Професор відзначає, що вкрай неприємно бачити, як Apple, розповідаючи зі сцени про приватність iPhone, за фактом збирає настільки багато даних і робить це так часто. Найбільше його засмучує той факт, що користувач не може відмовитися від стеження або відключити весь цей потік своєї інформації, безупинно що йде з його ж смартфона в невідомому напрямку.

2021-03-29
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Смоляной шильдСмоляной шильд, круглый, диамметр 50мм, полноцветный тираж 50 100 200штук Стоимость и сроки в тендер
Форум
Юридический вопрос, проблема с заказчикомДрузья, прошу помощи в решении непростой ситуации. Заказчик (один из наших местных институтов) заказал у меня наклейки с рельефным оттиском. Оплатили