×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Неділя, 28 лютого, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

У Раді схвалили оподаткування інтернет-гігантів за роботу в Україні

У новому законопроєкті передбачається, що міжнародні компанії сплачуватимуть ПДВ за надання електронних послуг в Україні. Зазначається, що цей закон ще називають “законопроєктом про податок на Google”. За документ №4184 проголосували 286 нардепів. У пресі підкреслили, проєкт не передбачає жодних нових податків.

У податковому кодексі чітко прописано, що всі, хто постачає послуги на території України, мають платити податок. Для реалізації норми передбачається введення дієвого інструменту ПДВ з цифрових послуг, які надаються фізичним особам на території України.

Будуть творені рівні умови оподаткування резидентів та нерезидентів на території України.

Зазначається, що ПДВ на цифрові послуги вже запровадили у 82 країнах світу. Крім того, відповідний проєкт відповідає рекомендаціям ОЕСР та директиві 2006/11/ЄС.

Натомість законопроєкт №4184 пропонує визначений перелік електронних послуг. Правила визначення місця постачання електронних послуг (В2С).

Крім того, передбачається спрощена процедура реєстрації платника ПДВ для постачальників-нерезидентів, яка може здійснюватись віддалено в електронній формі на спеціально розробленому вебпорталі.

Також резидента буде звільнено віл обов’язкові реєструвати податкові накладні та для нерезидента передбачено сплату податкового зобов’язання в іноземній валюті. Крім того, виключено застарілу та дискримінаційну норму, згідно з якою резиденти при виплаті нерезидентам доходу за виробництво та розповсюдження реклами повинні були сплачувати податок за ставкою в 20%.

2021-02-18
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Акрил прозрачный 8 или 10мм+порезкаНужны буквы из акрила прозрачного 8 или 10мм Допускаются небольшие царапины по лицевой поверхности https://fex.net/uk
/s/doxxrbp
Форум
Кто может сделать печать на туалетной бумаге???Уважаемые Господа-Профессионалы печатного дела. Подскажите, пожалуйста, можно ли в Киеве или недалеко за его пределами найти организацию, которая бы с