×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Четвер, 24 вересня, 2020.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

4 млн на рекламу себе улюблених: у Дніпрі "слуги народу" піаряться за бюджетні гроші?

Напередодні місцевих виборів дорожні білборди в Дніпрі та інших містах області наповнили портрети "Слуг народу". Фотографії глави Дніпропетровської облради і кандидата в мери, – Сергія Риженка, – "виросли" всюди, немов гриби після дощу.

За чий же рахунок оплачений такий щедрий політичний банкет, – з'ясовували журналісти ДніпроTV, передає "Наше Місто".

Навесні 2020 року в системі "Прозорро" з'явився тендер на рекламні та маркетингові послуги. Замовником виступив департамент масових комунікацій Дніпропетровської ОДА. Сума тендеру, – понад 4 мільйони гривень. Усього закупили близько 2 тисяч рекламних площин і постерів. Тематика реклами, зазначена в тендері – суто соціальна. Вказані в адресах білбордів і адреси. Журналісти вирушили з'ясовувати, – що ж все-таки рекламують за наші з вами гроші?Десятки адрес зазначені в тендері на соціальну рекламу, і всюди, – символіка, кольори й обличчя партії "Слуга Народу".

Як повідомляють юристи, згідно з чинним законодавством, – уся політична реклама повинна бути оплачена зі спеціальних фондів, а ніяк не з бюджету обласної ради.

Заміна соціальної реклами на політичну, як з точки зору логіки, так і законодавства – неможлива. По-перше, законодавство містить досить чіткі рамки того, що органи державної влади та місцевого самоврядування не мають права займатися будь-якою політичною рекламою або передвиборчою агітацією. Це прямо заборонено законом.

Використання бюджетних коштів на політичну рекламу, підпадає під 210 статтю КК України, – впевнені юристи. Зокрема, – нецільове використання бюджетних коштів. У разі, якщо команда Зеленського в Дніпрі й області дійсно використовувала бюджетні гроші на політичну рекламу, – винним загрожує суворе покарання, – до шести років позбавлення волі.

2020-09-08
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Блокноты с отрывными листамиБлокнот А5 с отрывными листами. Листок: А5, офсет 80 г/м2, 4+4. В блоке 90 листов. Склейка листов по короткой стороне сверху. Обложка: в разворо
Форум
Аренда спецтехникиУслуги аренды спецтехники являются важным элементом современной коммерческой деятельности и с каждым годом пользуются все большим спросом. Число клиен