×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 5 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

В Ірпені демонтують незаконну рекламу

В Ірпені на Київщині прибирають елементи зовнішньої реклами, розміщені без дозволу міської влади. Комунальники зняли 18 вивісок, власники яких не демонтували їх самотужки. Рейди для виявлення незаконної реклами триватимуть.

Про це інформує Ірпінська міська рада у Telegram.

За рішенням виконавчого комітету міської ради, демонтажу підлягали 18 об'єктів зовнішньої реклами, встановлені без належно оформленої дозвільної документації.

Власникам вивісок раніше направляли приписи з попередженням. Там, де підприємці не погодились виконати вимоги, рекламні конструкції знімають співробітники комунального підприємства "Управління благоустрою міста".

Вони демонтували 18 рекламних засобів на вулицях: Центральна, Соборна, З. Алієвої, Поезії, М. Руденка, Антонова.

Щоб уникнути примусового демонтажу рекламних конструкцій, бізнесменам радять звернутись до Ірпінської міської ради для отримання відповідних дозволів.

Деякі підприємці самостійно очистили фасади своїх магазинів від незаконної реклами і почали узгодження макетів вивісок з міською владою.


2023-11-17
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Друк сетівСети А3, 1+0 ч/б, папір газетний. Тираж 10 000 шт
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост