×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» П'ятниця, 1 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Від реклами на YouTube не позбутися: підписка на YouTube Premium не допоможе

Команда відеоплатформи YouTube нещодавно розпочала масштабну боротьбу з блокувальниками реклами. Передбачалося, що купівля платної підписки YouTube Premium — це надійний спосіб уникнути перегляду реклами, не нарвавшись на блокування YouTube. Як виявилося, зовсім позбутися реклами не допоможе навіть YouTube Premium.

На ситуацію звернули увагу на Reddit. У повідомленні наголошується, що, попри передплату YouTube Premium, ви все одно можете бачити на платформі деяку рекламу. Відкриття викликало закономірне обурення користувачів.

Цікаво, що YouTube вже має пояснення того, що відбувається. За даними YouTube, передплата Premium гарантує вам, що перегляд роликів не буде перериватися на рекламні вставки, також вставок не буде на початку і в кінці ролика, не з’являтимуться спливаючі та сторонні банери, пошукова реклама і так далі. Проте деякі рекламні оголошення ви все ж таки можете побачити.

На сторінці підтримки YouTube згадується:

“Ви, як і раніше, можете бачити рекламу, вбудовану автором, яку не можна вимкнути платною підпискою YouTube Music Premium та YouTube Premium. Ще у відеоролику або поруч із ним можуть бути посилання, розділи та інша рекламна інформація. Ці посилання, розділи та інше можуть стосуватися вебсайту автора, товарів, членства на каналі, квитків на заходи або інших пов’язаних напрямків, які просувають автори.”

Також розробники YouTube зазначають, що іноді за рекламу можна прийняти підказки та анотації, тоді як YouTube Premium не передбачає скасування їхнього показу. Проте в налаштуваннях підказки та анотації можна вимкнути.

2023-11-15
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Календарі з кашировкоюКолеги вітаю. Кліенту, ще в цьому році, потрібно виготовити 2 наклади календарів. 1. Календар будиночок, каширована основа, перекідні листочки міся
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост