×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» П'ятниця, 1 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Кияни пропонують обмежити розмір зовнішньої реклами у столиці — петиція

У столиці почали збір підписів під петицією з пропозицією обмежити розмір торговельних вивісок і рекламних плакатів. На думку автора, це необхідно для збереження естетики міста, зокрема, первинного вигляду архітектури.

Відповідна ініціатива зареєстрована на сайті Київської міської ради в розділі "Електронні петиції".

Автор пропозиції Андрій Копильчук закликає столичну владу вжити заходів для обмеження розмірів зовнішньої реклами та вивісок. На його думку, крім спотворення архітектурного дизайну будівель, великі рекламні конструкції загрожують безпеці містян.

Він пропонує "прописати" у міських правилах благоустрою такі вимоги до реклами і вивісок:

Максимальна площа рекламної площини не повинна перевищувати 5% від площі фасаду будівлі.
Висота рекламної площини не повинна перевищувати 1,5 м.
Що відомо про розміщення засобів реклами у Києві

Станом на середину квітня у Києві демонтували 5 559 незаконних рекламних вивісок. До кінця цього року їхня кількість може зрости до 25 тисяч, повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

На початку літа 2023 року влада Києва заявила, що хоче змінити чинний порядок розміщення вивісок для того, щоб зберегти автентичність історичного середовища міста.

У липні в Києві відновили видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами, яку припинили на початку повномасштабного російського вторгнення.

У Києві до кінця року планують демонтувати 25 тисяч незаконних засобів реклами. У КМДА заявляють: підприємці не знають або не усвідомлюють необхідність розміщувати конструкції згідно з правилами.

У жовтні у кількох районах Києва прибрали понад 2,5 тис. рекламних вивісок, які порушували міські стандарти.

Також у жовтні з'явилась інформація, що влада столиці планує посилити відповідальність підприємців за повторне самовільне розміщення вивісок на фасадах.

2023-11-14
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Календарі з кашировкоюКолеги вітаю. Кліенту, ще в цьому році, потрібно виготовити 2 наклади календарів. 1. Календар будиночок, каширована основа, перекідні листочки міся
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост