×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» П'ятниця, 1 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

В Одесі створять єдині правила для оформлення вивісок та зовнішньої реклами

В Одесі планують створити єдині правила оформлення вивісок та рекламних конструкцій. Про це повідомили в Одеській міській раді. Розроблятиме правила спеціально створена робоча група департаменту культури, міжнародного співробітництва та євроінтеграції та управління реклами у межах співпраці з ЮНЕСКО.

"У нас, у середньому, за рік доводиться демонтувати до трьох тисяч незаконно розміщених рекламних конструкцій, власники яких ігнорують законодавство, правила і приписи", — зазначив директор департаменту культури, міжнародного співробітництва та євроінтеграції Одеської міської ради Іван Ліптуга.

Востаннє зміни до правил розміщення реклами в Одесі вносилися у липня 2019 року. Тоді зросли ціни на рекламні площі, також, серед іншого, обмежили їхній розмір на фасадах будівель до трьох квадратних метрів, а наземних конструкцій — до 4,5. Однак тоді ухвалення такого рішення не впливало на дозволи, видані раніше — вони як і раніше мали п'ятирічну дію.

2023-11-10
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Календарі з кашировкоюКолеги вітаю. Кліенту, ще в цьому році, потрібно виготовити 2 наклади календарів. 1. Календар будиночок, каширована основа, перекідні листочки міся
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост