×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» П'ятниця, 1 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

В YouTube з'явилася нова загадкова кнопка: для чого вона потрібна

Відеоплатформа YouTube почала тестувати нову функцію серед своїх користувачів. Це незвичайна опція – вона пропонує глядачеві відкрити для себе світ нових відео. Фіча отримала назву Play Something ("Відтворити щось") – відповідна кнопка з'явилася в мобільному застосунку. Після натискання на неї запускається відтворення випадкових відеороликів

Однак, про повний "рандом" все ж не йдеться. Алгоритми сервісу підбирають відеоролики, ґрунтуючись на історії переглядів користувача, його "лайках" та підписках. Така кнопка може стати в пригоді, якщо ви втомилися дивитися одне і те ж.

Додаткові функції нової кнопки поки невідомі, але у багатьох вона вже з'явилася. При цьому сама команда розробників YouTube офіційно про неї не оголошувала.

Раніше на YouTube з'явилася ще одна корисна функція – вона коротко переказує відео ще до перегляду. За задумом, це повинно допомогти швидше знаходити корисні відео. А ще раніше на платформі запрацювала функція автоматичного дубляжу на різні мови.

Дивитися YouTube без реклами стає все важче

На початку цього місяця Ютуб почав ініціативу по боротьбі з блокуванням реклами на своїй платформі. Користувачам почали приходити попередження, що пропонує вимкнути блокувальники реклами і дивитися відеоролики з нею. Або ж перейти на платну версію YouTube Premium.

Водночас користувачі зазначають, що обмеження переважно торкнулося тих, у кого встановлено AdBlock. Наприклад, uBlock Origin все ще успішно блокує рекламу на YouTube. У будь-якому випадку, в майбутньому дивитися будь-який контент без реклами стане все складніше.

2023-11-07
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Календарі з кашировкоюКолеги вітаю. Кліенту, ще в цьому році, потрібно виготовити 2 наклади календарів. 1. Календар будиночок, каширована основа, перекідні листочки міся
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост