×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» П'ятниця, 1 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Закривали вікна й елементи архітектури: як змінився Київ після демонтажу вивісок у жовтні

У жовтні у кількох районах Києва прибрали понад 2,5 тис. рекламних вивісок, які порушували міські стандарти. Близько тисячі одиниць демонтували комунальники, решту — познімали самі власники бізнесу. Про це йдеться на сторінці Facebook Управління з питань реклами КМДА.

Загалом за минулий місяць у столиці демонтували 2665 незаконних рекламних конструкції площею понад 7 тис. м?.Демонтаж проводили на вулиці Дорогожицькій, проспекті Петра Григоренка, вулицях Полтавській, Анни Ахматової, Степана Рудницького, Харківському шосе та інших.Так, на вул. Полтавській зняли рекламну вивіску довжиною 20 метрів. Самовільно встановлена конструкція була розміром із 8-поверховий будинок і перекривала частину вікон, декоративні елементи будівлі та частину інженерних комунікацій.В Управлінні з питань реклами КМДА нагадали власникам бізнесу, що у столиці дозволені вивіски і реклама, розроблені за визначеним дизайном.

Ознайомитися з правилами та дізнатися, як оформити розміщення конструкції, можна на сайті Управління з питань реклами КМДА.

2023-11-06
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Календарі з кашировкоюКолеги вітаю. Кліенту, ще в цьому році, потрібно виготовити 2 наклади календарів. 1. Календар будиночок, каширована основа, перекідні листочки міся
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост