×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» П'ятниця, 1 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Чернігівська міська рада планує виділити 3 млн на соціалку та висвітлення власної діяльності

Таке рішення ухвалили депутати міськради. З третьої спроби за програму висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування міста Чернігова та використання соціальної реклами для інформування громадськості і профілактики негативних явищ у суспільстві на 2024–2026 роки проголосували 23 депутати.

“Це питання про висвітлення діяльності міської ради в засобах масової інформації. Ми закладаємо на рік, якщо я не помиляюся, менш ніж мільйон гривень, 970 тисяч гривень, на наступний рік. Повторюся, ми приймаємо цю програму щороку”, – зазначив під час сесії в.о. міського голови Олександр Ломако.

Відповідно до програми, у 2024 році на соціальну рекламу та висвітлення діяльності міськради в медіа мають витратити 900 тисяч гривень. З них 500 тисяч спрямують на друковані видання, 200 тисяч – на радіостанції, 180 – на вебпортали, а 90 тисяч – на монтаж та друк постерів соціального спрямування.

Гроші на соціальну рекламу передбачено вперше. Планується друк плакатів з інформацією про оплату комунальних послуг, повідомленнями від Територіального центру комплектування та соціальної підтримки та інших установ.

Медіа, в яких міська рада має розміщувати свої матеріали, будуть визначені за результатами закупівлі послуг з розміщення інформації.

Надалі ця програма затверджуватиметься представниками Чернігівської міської військової адміністрації, відповідно до статті 40 Регламенту Чернігівської міської ради.

2023-11-03
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Календарі з кашировкоюКолеги вітаю. Кліенту, ще в цьому році, потрібно виготовити 2 наклади календарів. 1. Календар будиночок, каширована основа, перекідні листочки міся
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост