×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» П'ятниця, 1 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Ютуб дозволив українцям розподіляти дохід від реклами, яка міститься в контенті

Відеоплатформа «Ютуб» розширила доступ до своєї партнерської програми та дозволила авторам українських каналів розподіляти дохід від реклами, яка міститься в контенті. Партнерська програма Ютубу надає творцям більший доступ до ресурсів відеоплатформи і функцій монетизації, а також залучення до команд підтримки творців.

Щоб Ютуб сповістив користувача, коли він відповідатимете вимогам для участі в партнерській програмі, треба натиснути відповідну копку в розділі «Дохід» YouTube Studio.

Після того, як користувач подасть заявку, канал пройде процес перевірки, щоб визначити, чи відповідає він правилам.

Окрім цього, Ютуб постійно перевіряє канали в YPP, щоб переконатися, що вони з часом продовжують відповідати його правилам.

Нагадаємо, у червні Ютуб знизив вимоги до власників каналів, виконання яких потрібне для отримання доступу до інструментів монетизації у межах партнерської програми.

Для участі в партнерській програмі платформи власникам каналів необхідно мати 500 підписників — удвічі менше, ніж було раніше. Потрібні 3 тисячі годин перегляду на каналі за минулий рік, замість 4 тисяч, та / або 3 мільйони переглядів Shorts, замість 10 мільйонів.

2023-11-02
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Календарі з кашировкоюКолеги вітаю. Кліенту, ще в цьому році, потрібно виготовити 2 наклади календарів. 1. Календар будиночок, каширована основа, перекідні листочки міся
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост