×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 17 серпня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

У Хмельницькому планують «розвантажити» від реклами центр міста

Хмельницька міська рада планує заборонити нове встановлення бігбордів в місті та розвантажити від рекламних вивісок вулиці Подільську, Кам’янецьку, Прибузьку та Зарічанську. Про це розповів заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук. За його словами, таке рішення місцева влада розглядає, аби оформити зовнішню рекламу, згідно до європейських стандартів.Такий вигляд зараз має вулиця Проскурівська, пішохідну частину якої хмельничани називають стометрівкою.

Розміщення вивісок на вулиці Проскурівській, що у середмісті Хмельницького, відповідно до дизайн-коду, контролює міська рада.Вивіска цього ресторану, на думку влади, створена відповідно до стандартів.

Директорка ресторану Вероніка Пастижевська говорить: при розробці дизайну будівлі не планували, аби вивіска привертала увагу.

«Ми робили все на свій смак. Все робили дизайнери. Нічого кричущого, все скромно, але між собою гармоніює. Прагнули, щоб у цьому місці все було статусно, традиційно, і щоб люди почували себе тут комфортно», - каже Вероніка Пастижевська.

Для вулиці Проскурівської розробили окремий дизайн-код, як мають виглядати таблички на будівлях, розповідає заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук.

«Найкращий варіант вивісок з об’ємними літерами – без підкладки, з тінню на довжину фасаду, відповідно до колористики будівлі. Такі вивіски мають горизонтально збігатися з сусідніми будівлями. Також можна використовувати на фасаді надписи з прозорою панеллю. Вивіски до торгівельних центрів повинні мати однакову висоту та горизонтальну вісь між собою. Для адресних табличок також існує одна варіація виконання, як має виглядати назва вулиці. До вивісок є багато вимог, але основна вимога – це вимога до площі самої вивіски. Тому що вона не може перевищити 25% від загальної площі, де можна вивішувати рекламу. В нас завжди чомусь власники бізнесу думають – чим більша реклама, тим буде краще для їхнього бізнесу. Європейський досвід показує, що реклама може бути витонченою, невеликою, креативною, і це, навпаки, буде приваблювати клієнта», - розповідає посадовець.

Хмельницький архітектор Дмитро Райфшнайдер вважає – вулиця Проскурівська не повністю відповідає вимогам дизайну через те, що підприємців складно переконати в доцільності вигляду і розміщення вивісок.

«Як тільки місто починає щось регулювати, одразу це все розцінюється як тиск на бізнес, це монополізація. І одразу - антимонопольні комітети, судові позови і понеслось», - каже Дмитро.

Заступник міського голови говорить - із підприємцями поки спілкуються та намагаються переконати змінити вивіски. Крім того, за останній рік міська влада відмовила у 95% зверненнях встановлення нових рекламних бігбордів в місті.

«Ми взагалі маємо ідею заборонити нове встановлення бігбордів. Ми вважаємо, що в Хмельницькому достатньо бігбордів і їх потрібно в деякому форматі обмежувати. До речі, на це жаліються і самі рекламники, вони говорять, що реклами досить багато, і це сприяє зниженню вартості самої конструкції», - каже Микола Ваврищук.

Наразі від реклами планують розвантажувати центральні вулиці міста, де зосереджений рух транспорту та пішоходів.

2022-08-05
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Друк наклейок пантономДоброго дня. Цікавить друк пантоном на постійній основі, залиште контакти, скину на прорахунок. Або ж напишіть у вайбер 098 97 62 604
Форум
Пластиковые стаканчикиКто делает прозрачные пластиковые стаканчики, брендированные, 4+0. Надо 2 000 штук