×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 17 серпня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Українці отримали доступ до розширених можливостей Instagram Reels

Разом із розділом Music, користувачі Instagram в Україні отримали доступ до Reels з усіма інструментами. Як повідомили в Міністерстві цифрової трансформації, команда відомства понад рік вела перемовини та консультації з керівництвом Meta стосовно запуску цих функцій.

Як повідомляється, розширені можливості в Reels будуть впроваджуватися для українців поступово. Для того, щоб отримати нові функції, достатньо оновити застосунок до останньої версії.

Згодом усі опубліковані відео юзерів тривалістю до 15 хвилин будуть доповнені новими інструментами.
Meta представила Instagram Reels в 2020 року. В деяких регіонах функція працювала повноцінно, в інших – з обмеженнями. Юзери в Україні, зокрема, мали можливість створювати Reels без музичного супроводу.


Серед нових можливостей для українців, які запрацювали з серпня 2022 року: додавання аудіо, AR-ефектів, налаштування швидкості, таймер і зворотній відлік, створення реміксів, накладання ефекту згладжування, вирівнювання та інші.

Для того, щоб створити Reels варто обрати відповідний режим у розділі Stories. Ролик можна зняти за допомогою камери Instagram, або завантажити вже наявне відео.

Чому це важливо

Як прокоментували в Мінцифри, нові інструменти сприятимуть у просуванні особистих акаунтів та створенні креативного контенту. Це допоможе ще якісніше та масштабніше висвітлювати події в Україні, зокрема для іноземних користувачів Facebook та Instagram.

«Понад рік команда Мінцифри вела перемовини з керівництвом Meta стосовно запуску цих функцій. Нарешті вони доступні для всіх українців. Тепер контенту з України буде більше. А це значить, що більше людей у світі дізнаються про сміливість наших людей», – додав голова Мінцифри Михайло Федоров.

2022-08-04
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Друк наклейок пантономДоброго дня. Цікавить друк пантоном на постійній основі, залиште контакти, скину на прорахунок. Або ж напишіть у вайбер 098 97 62 604
Форум
Пластиковые стаканчикиКто делает прозрачные пластиковые стаканчики, брендированные, 4+0. Надо 2 000 штук