×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 17 серпня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Після лютого рекламний ринок переорієнтувався на іноземних клієнтів — дослідження ВРК

З початком великої війни український ринок переорієнтувався на міжнародних замовників. Про це йдеться в опитуванні Всеукраїнської рекламної коаліції у липні 2022 року. «У значної кількості компаній (74%) під час війни з’явились нові клієнти, зокрема закордонні. Найбільша кількість клієнтів на зовнішніх ринках — у комунікаційних агенцій (у 75% опитуваних), — зазначається у презентації ВРК.

65% опитуваних частково або повністю призупинили співпрацю з клієнтами, з якими працювали до початку війни. Здебільшого це пов’язано зі значним скороченням активності клієнтів».94% компаній, що взяли участь в опитуванні, не зупинили свою діяльність через війну. Серед них комунікаційні агенції, медіаагенції та медіакомпанії.

Найбільше компаній, що майже і повністю зупинили роботу, у сфері медіа. Втім, обсяги замовлень впали у 81% компаній. При цьому у 11% комунікаційних агенцій та 14% медіа компаній завантаженість досягає 90-100% в порівнянні з аналогічним періодом 2021 року.

Внаслідок війни і змін на ринку роботу втратили 24% працівників опитаних компаній: до 24 лютого загальна кількість працівників становила 6 444 особи, а в липні — вже 4924.У половини компаній-учасників дослідження співробітники виїхали за кордон. У 30% опитаних всі або 90% працівників перебувають в Україні.

Нагадаємо, у квітні в ефірі українських телеканалів після перерви знову почала виходити реклама. Більшість рекламодавців — фармацевтичні корпорації. Якщо рахувати у брендах, то у червні 85% рекламодавців і 90% розміщених роликів належали саме до цієї категорії.

2022-08-04
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Друк наклейок пантономДоброго дня. Цікавить друк пантоном на постійній основі, залиште контакти, скину на прорахунок. Або ж напишіть у вайбер 098 97 62 604
Форум
Пластиковые стаканчикиКто делает прозрачные пластиковые стаканчики, брендированные, 4+0. Надо 2 000 штук