×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 17 серпня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

В Україні різко з'явився попит на ребрендинг вивісок в зв'язку з мовним законом

Попит на україномовний контент в Україні різко зростає — причиною цього є не лише трагічні події, а й так званий «мовний закон», який остаточно охопив всі сфери життя. Незважаючи на те, що вивіски формально належать до рекламної продукції, що мала остаточно українізуватися ще 16 січня 2020 року, підприємці зайнялися ребрендигом лише зараз.

Дія Закону про державну мову поетапно поширювалася на всі сфери життя українців. Спочатку, в 2019 році, він охоплював лише офіційні сфери (комунальна, освітня, публічний простір та комунікації).  В 2020 – 2021 став актуальним для рекламної продукції (в тому числі до неї належать рекламні вивіски), галузей охорони здоров'я, обслуговування, культури, туризму та книговидання. В 2022 році було остаточно введено необхідність перекладу сайтів на українську мову та накладено стягнення на фізичних осіб за недотримання будь-якого з пунктів Закону.


Через це безліч підприємців, які роками надавали свої послуги на ринку, змушені були змінити вивіски ресторану, магазину, готелю чи кафе. Перед ними постало питання — як зробити це недорого, вигідно й якісно, щоб бути впізнаваними серед постійних покупців й зацікавлювати нових клієнтів?


Компанія Фарба пропонує широкий вибір рекламної продукції, в тому числі, виготовлення вивісок на замовлення. Більш ніж десятилітній досвід роботи на ринку дозволив навчитися розуміти українського підприємця, орієнтуватися в сучасних дизайнерських тенденціях, які найбільше подобаються клієнту. Таким чином, спеціалісти знаходять підхід не тільки до вас, а й до вашого потенційного покупця, що є надзвичайно важливим.


Оскільки вивіска це той рекламний продукт, який сильно запам'ятовується і через це рідко змінюється протягом існування бізнесу, компанія піклується про те, щоб вона була виконана тільки з якісних матеріалів. Завдяки цьому вироби довго служать, при цьому залишаючись такими ж яскравими та естетичними, як одразу після купівлі.  


Ви зможете обрати вивіску на магазин чи будь-який інший об'єкт, виконану з різних матеріалів: акрил, ПВХ, композит. Також вони готові зробити все, щоб виріб вирізняв вас серед конкурентів. Для цього команда створить об'ємні букви, підсвітки, лайтбокси — усе, що лише може прийти вам в голову.  


Компанія Фарба знайде рішення будь-яких проблем. Тільки з нею нова україномовна вивіска для кафе, магазинів, торгових центрів, готелів і інших об'єктів буде виглядати стильно, якісно й актуально.


Якщо ви все ще побоюєтеся зробити ребрендинг, зважуєте переваги й недоліки, звертайтеся за консультацією. Роботи спеціалістів компанії переконають вас в тому, що українською назва вашого об'єкту виглядатиме навіть краще, ніж російською. А клієнтів, продажів та компліментів після цього тільки побільшає.


Додаткову інформацію про діяльність Фарби ви також зможете отримати, прочитавши статтю за посиланням. Заходьте на сайт, замовляйте послуги та насолоджуйтеся результатом разом з нами!

2022-08-03
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Друк наклейок пантономДоброго дня. Цікавить друк пантоном на постійній основі, залиште контакти, скину на прорахунок. Або ж напишіть у вайбер 098 97 62 604
Форум
Пластиковые стаканчикиКто делает прозрачные пластиковые стаканчики, брендированные, 4+0. Надо 2 000 штук