×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 17 серпня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Netflix веде переговори з рекламними гігантами для запуску дешевшої передплати

Стрімінговий сервіс Netflix веде переговори з потенційними великими рекламодавцями для запуску дешевшої версії передплати з рекламою. Співгенеральний директор Netflix Тед Сарандос підтвердив ці розмови під час виступу на конференції Cannes Lions. Зокрема компанія веде переговори з такими рекламними гігантами, як Google і NBCUniversal Comcast.

Таке партнерство дозволить стрімінговому гіганту швидше увійти до рекламного бізнесу, оскільки інфляція та насичення ринку ускладнюють зростання кількості передплатників.

Також Сарандос зазначив, що після того, як Netflix створить сервіс із рекламою з одним із великих гравців на ринку, компанія може запустити власний рекламний бізнес.

Зростання кількості стрімінгових сервісів зробило підписників більш чутливими до ціни. Netflix є одним із небагатьох великих потокових сервісів, які ще не пропонували дешевший варіант із підтримкою реклами.

2022-06-28
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Друк наклейок пантономДоброго дня. Цікавить друк пантоном на постійній основі, залиште контакти, скину на прорахунок. Або ж напишіть у вайбер 098 97 62 604
Форум
Пластиковые стаканчикиКто делает прозрачные пластиковые стаканчики, брендированные, 4+0. Надо 2 000 штук