×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 17 серпня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

З 11 липня в Україні заборонять куріння айкосів в громадських місцях та їх рекламу

З 11 липня 2022 року в Україні заборонять куріння пристроїв для нагрівання тютюну у громадських місцях на рівні із сигаретами, електронними сигаретами та кальянами. Зміни в законодавстві спрямовані на зменшення привабливості тютюнових виробів, захисту від впливу вторинного тютюнового диму, викидів від електронних сигарет та аерозолю тютюнових виробів для нагрівання у публічних приміщеннях.

Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну", який вносить зміни до Законів "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення", "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального", "Про рекламу".

Законом встановили вимоги до виробництва і реалізації тютюнової продукції, електронних сигарет, бездимних тютюнових виробів щодо:

вмісту шкідливих речовин;
оформлення упаковки, зокрема, медичних попереджень споживачів;
обмеження реалізації (продажу) та вживання;
рекламування.
За порушення встановлених норм буде відповідальність. Куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено Законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради, передбачає накладення штрафу 51-170 грн. У разі повторного протягом року порушення штраф становить 170–340 грн згідно зі ст. 175–1 КУпАП.

Тож, документ передбачає:

заборону реклами та стимулювання продажу тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин до них;
Штраф за їхню реалізацію особам, які не досягли 18 років, складатиме 1020 грн, а в разі повторного протягом року порушення – 10200 грн;
збільшення площі медичних попереджень на упаковках сигарет;
заборона ароматизованих сигарет;
заборона куріння з використанням пристроїв для нагріву в усіх громадських місцях та приміщеннях за аналогією з курінням звичайних цигарок.

2022-06-28
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Друк наклейок пантономДоброго дня. Цікавить друк пантоном на постійній основі, залиште контакти, скину на прорахунок. Або ж напишіть у вайбер 098 97 62 604
Форум
Пластиковые стаканчикиКто делает прозрачные пластиковые стаканчики, брендированные, 4+0. Надо 2 000 штук