×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 17 серпня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

У трьох районах Кривого Рогу демонтували незаконні рекламні оголошення

У місті продовжують очищати вулиці від зайвої реклами. Про це повідомив Відділ з питань реклами виконкому Криворізької міської ради. З початку повномасштабного вторгнення рашистів міський Відділ з питань сприяв тому, аби на вулицях з’явились білборди з патріотичною тематикою. Через деякий час поновилися роботи з демонтажу зайвої, незаконної та застарілої реклами.

Нещодавно здійснили рейд, згідно з результатами якого на міських вулицях виявили близько 20 незаконно встановлених рекламних конструкцій. Зокрема, у них закінчився термін дії дозволу на розміщення. Тому з 21 по 23 червня працівники відділу з питань реклами прибрали вісім оголошень. Демонтажі здійснювали в Покровському, Саксаганському та Довгинцівському районах. Наразі треба прибрати близько десятка білбордів з вулиць Центрально-Міського, Металургійного та Саксаганського районів. Роботи з ліквідації конструкцій проводитимуть й надалі.

2022-06-27
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Друк наклейок пантономДоброго дня. Цікавить друк пантоном на постійній основі, залиште контакти, скину на прорахунок. Або ж напишіть у вайбер 098 97 62 604
Форум
Пластиковые стаканчикиКто делает прозрачные пластиковые стаканчики, брендированные, 4+0. Надо 2 000 штук