×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 17 серпня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

У Відні на вулицях з'явилась реклама, присвячена наданню Україні статусу кандидата у ЄС

Протягом тижня, з 23 до 29 червня, історичний центр Відня прикрашатимуть плакати з оригінальним дизайном і ключовим меседжем "Україна – кандидат на членство в ЄС". Ініціатором і замовником промокампанії виступило Посольство України в Австрії. Мета – донести до пересічного перехожого ідеї історичної та культурної спорідненості України і спільноти європейських країн.

Як зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Австрія Василь Химинець, "утвердження цього посилу в системі соціокультурних координат Європи набуває особливого звучання саме тепер, коли Україна захищає своє майбутнє, а також водночас відстоює мир і безпеку на континенті, героїчно захищає європейські цінності".

Передача певних сигналів через засоби візуальної комунікації є одним із найефективніших способів донесення інформації. У Відні образотворче мистецтво має видатні традиції і велику силу впливу. Саме тому для звернення до цільової аудиторії було обрано форму плаката, в якому головний меседж підсилюється оригінальним графічним втіленням. Він містить українські соняшники, альпійські едельвейси і зірки Євросоюзу, об'єднані у віночок, і синичку, яка символізує добро, добру звістку, працьовитість.

Концепцію і креативну ідею розроблено Олександрою Саєнко, головою віденської громадської організації "Центр українських ініціатив в культурі, політиці та економіці". Втілення ідеї було замовлено відомій українській дизайнерці, художниці та ілюстраторці Марічці Рубан: "Україна з 2014 року важко бореться за українську мету і доводить свою приналежність до Європи. Я була рада зробити цей принт з чітким і стрімким повідомленням, зрозумілою ідентифікацією і українською душею".Плакати з віночком із українських, австрійських та європейських символів розміщені на сіті-лайтах в першому районі Відня. Їх можна побачити біля ратуші, на площах Фрайунг та Морцінплатц, уздовж знаменитого бульварного кільця Ring та в інших багатолюдних місцях історичного центра австрійської столиці. Згідно з інформацією компанії Gewista, провідного австрійського оператора зовнішньої реклами, плакат побачать близько 247 тис. осіб.

2022-06-24
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Друк наклейок пантономДоброго дня. Цікавить друк пантоном на постійній основі, залиште контакти, скину на прорахунок. Або ж напишіть у вайбер 098 97 62 604
Форум
Пластиковые стаканчикиКто делает прозрачные пластиковые стаканчики, брендированные, 4+0. Надо 2 000 штук