×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 28 червня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Україна здобула срібного і бронзового Канського лева на престижному фестивалі реклами

Брендинг Чорнобильської Зони, створений українською компанією, отримав срібного лева на одному з найбільших та найпрестижніших світових фестивалів реклами — Каннські леви (Cannes Lions). Це другий срібний лев в історії України та другий лев для Banda Agency.

Зазначається, що проєкт Banda Agency отримав нагороду в категорії Design (Creation of a New Brand Identity).

«Сьогодні кожна перемога України дуже важлива і вона звучить у рази голосніше, ніж будь-коли. Увага всього світу зараз прикута до України, і для нас це унікальна можливість розповісти, наскільки ми сильна, смілива, креативна та відкрита нація. Це шанс показати рівень мислення, інновацій та креативу в нашій країні. Ми дуже розраховуємо на цю увагу та вдячні за міжнародне визнання та підтримку — це допоможе Україні здобути найголовнішу перемогу, перемогу у війні», — зазначив співвласник і креативний директор Banda Павло Вржещ.

Нагадаємо, Міжнародний фестиваль Cannes Lions (Каннські леви) — ключова подія для креативників, на якій обирають найкращі роботи у сфері реклами та визначають міжнародні тренди. Цього року він триває 20?24 червня.

Ще одна нагорода - бронзова. Застосунок держпослуг Дія отримав бронзову статуетку на міжнародному фестивалі Каннські леви 2022 в категорії Creative Business Transformation.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі в середу, 22 червня.

«Бронзовою статуеткою Дію відзначили в категорії Creative Business Transformation. Дякуємо нашій команді та Fedoriv Agency. Тепер офіційно креативна цифрова країна!» — написав очільник Мінцифри.

2022-06-23
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Каталог 1000штДоброго дня. Прорахунок каталога. 1. Розмір 300х300, 64стр з обкладенкою Обкладенка 4+4 300г, мат лам Вн. блок 130г 4+4 Термо чи ПУР 2. Данні тіж
Форум
Продам ламинатор YDFM 720Продам ламинатор YDFM 720 В хорошем состоянии в работе, можно протестировать и осмотреть 2600 у.е +38 097 103 60 80 Александр