×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 28 червня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Кременчуцький фонтан на МакДональдзі може стати місцем для реклами

Взагалі, у планах департаменту ЖКГ Кременчука було капітально відремонтувати фонтан. Але під час війни цього робити не збираються. Кременчужани вже понад тиждень бачать, що навколо фонтану, що поблизу МакДональдзу, з’явилось будівельне риштування.

Раніше мер Кременчука Віталій Малецький повідомив Кременчуцькій газеті, що сталось «критичне руйнування плитки» чаші фонтану. І аби убезпечити людей його закрили. Взагалі, у планах департаменту ЖКГ Кременчука було капітально відремонтувати фонтан. Але під час війни цього робити не збираються.

На риштування хочуть надіти купол (як це відбувається в Кременчуці взимку під час консервування світломузичного фонтану у Сквері імені Олега Бабаєва). Зараз у мерії шукають тих, хто може виготовити такий купол. На ньому можна буде розмістити рекламу чи зробити місцем патріотичних площин. Тож всі пропозиції від підприємців обіцяють розглянути.

2022-06-23
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Каталог 1000штДоброго дня. Прорахунок каталога. 1. Розмір 300х300, 64стр з обкладенкою Обкладенка 4+4 300г, мат лам Вн. блок 130г 4+4 Термо чи ПУР 2. Данні тіж
Форум
Продам ламинатор YDFM 720Продам ламинатор YDFM 720 В хорошем состоянии в работе, можно протестировать и осмотреть 2600 у.е +38 097 103 60 80 Александр