×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 28 червня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Зарплати в України перестали знижуватися

У червні на українському ринку праці припинилося зниження рівня зарплат. Про це повідомляється в дослідженні експертно-аналітичного центру кадрового порталу grc.ua. Зазначається, що середня заробітна плата у червні в усіх відкритих вакансіях на кадровому порталі складає 20,1 тис. грн.

- У квітні експертно-аналітичний центр кадрового порталу grc.ua зафіксував падіння середньої заробітної плати на 10%, порівнюючи з довоєнним періодом. У травні у більшості професійних сфер продовжилося зниження зарплат до критично низького рівня. Червень показав умовну стабілізацію зарплат. У більшості професійних сфер зарплати припинили зниження, проте й значного зростання не відбувається, - сказано в повідомленні.

Зазначається, що середня заробітна плата у червні в усіх відкритих вакансіях на кадровому порталі складає 20,1 тис. грн. Найвищі зарплати, як і завжди, пропонують ІТ-шникам, керівникам та у сфері консалтинг. Проте, порівнюючи з попереднім місяцем, у червні у вакансіях цих професійних сфер пропонують нижчі зарплати. ІТ-вцям пропонують в середньому 70,9 тис. грн, керівникам - 45,3 тис. грн. У сфері консалтинг середня зарплата знизилася майже вдвічі, порівнюючи з травнем, і становить 33 тис. грн.

Разом з тим у червні з’явилися пропозиції роботи з високими зарплатами у таких професійних сферах як будівництво й нерухомість, управління персоналом, видобуток сировини.

- Ринок нерухомості у великих містах почав оживати, роботодавці цієї сфери почали публікувати вакансії для менеджерів з оренди та продажу нерухомості. Коштом зарплат, які їм пропонують, дещо підвищилася середня зарплата у сфері будівництва та нерухомості, що дало змогу цій професійній сфері потрапити до топ-5 сфер з найвищими зарплатами, - повідомили аналітики.

З початком літа роботодавці дещо знизили пропоновані зарплати кандидатам на вакансії у сфері маркетинг, реклама та PR. Попри те, що ці спеціалісти є одними з найзатребуваніших, а середня зарплата у вакансіях для них не знижувалася від початку війни, у червні їм пропонують набагато нижчу щомісячну компенсацію.

Середня заробітна плата у сфері маркетинг, реклама та PR у відкритих вакансіях становить 19,4 тис. грн.

Знизилася також середня зарплата у відкритих вакансіях для робітничого персоналу (з 14,4 тис. грн у травні до 13,7 тис. грн у червні), охоронців (з 17,1 тис. у травні до 10,9 тис. грн у червні) та для студентів і спеціалістів, які лише починають кар’єрний шлях (з 12,6 тис. грн у травні до 8,6 тис. грн).

2022-06-23
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Каталог 1000штДоброго дня. Прорахунок каталога. 1. Розмір 300х300, 64стр з обкладенкою Обкладенка 4+4 300г, мат лам Вн. блок 130г 4+4 Термо чи ПУР 2. Данні тіж
Форум
Продам ламинатор YDFM 720Продам ламинатор YDFM 720 В хорошем состоянии в работе, можно протестировать и осмотреть 2600 у.е +38 097 103 60 80 Александр