×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 21 травня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Twitter створив гру, щоб пояснити свою політику конфіденційності

Twitter оновив свою політику конфіденційності, надавши роз’яснення, як він обробляє ваші дані. Але не всі користувачі захочуть читати нудну юридичну балаканину. Тому у Twitter використали сучасний підхід, перетворивши її на гру. Соціальна мережа запустила гру Data Dash, яка має допомогти користувачеві опанувати складніші частини нової політики приватності.

По суті, це простий платформер, за допомогою якого ви керуєте даними вашої собаки навколо небажаної реклами, переміщаєтеся серед спам-повідомлень і уникаєте тролів. Пройдіть рівень, і ви дізнаєтеся більше про підхід Twitter і як ви можете контролювати цю роботу в соцмережі.

Data Dash не кидає виклик запеклим геймерам, а механіка трохи груба. Візуально вона виконана в ностальгічному стилі 8-розрядних ретро-приставок.

Хоча гра коротка, проблеми, з якими вона має справу, потенційно серйозні. Тому Data Dash — це більше для новачків та інших людей, які хочуть швидко розібратися в концепціях конфіденційності, перш ніж зануритися в глибини юридичних тонкощів.

2022-05-13
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Еврофлаера, 10 тыс. шт.Нужны еврофлаера: 210х100 мм бумага меловка матовая 115 гм печать 4+4 тираж - 10 000 штук заранее спасибо!
Форум
Буклетмейкер Plockmatic 60 б/у 1500 €Буклетмейкер PLOCKMATIC 60 Фальцует и степлирует брошюры от А5 до А3 формата. Количество скрепляемых листов (80 г/кв. м): 20 листов. Минимальный форма