×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 21 травня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

В історичній частині міста на Тернопільщині демонтували рекламу

В історичній частині Чорткова на Тернопільщині демонтували незаконну рекламу. Зняли майже пів сотні банерів та вивісок, які не відповідають правилам благоустрою. Про це розповів речник Чортківської міської ради Тарас Заяць.За його словами, від реклами очистили вулицю Аптечну, Ринок, Петрушевича і Степана Бандери.

"Демонтаж провели працівники підприємства "Міськсвітло" та "Благоустрій" спільно із працівниками муніципальної інспекції. Дозвіл на зняття реклами виконавчий комітет надав ще в січні цього року. Деякі підприємці не чекали примусового демонтажу, самотужки зняли ті рекламні вивіски, що не відповідають встановленим вимогам. Тепер Чортків більше подібний на європейське місто", – сказав речник.

2022-05-12
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Еврофлаера, 10 тыс. шт.Нужны еврофлаера: 210х100 мм бумага меловка матовая 115 гм печать 4+4 тираж - 10 000 штук заранее спасибо!
Форум
Буклетмейкер Plockmatic 60 б/у 1500 €Буклетмейкер PLOCKMATIC 60 Фальцует и степлирует брошюры от А5 до А3 формата. Количество скрепляемых листов (80 г/кв. м): 20 листов. Минимальный форма