×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 21 травня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Рекламу спортивного бюстгальтера Adidas заборонили через показ знімків жіночих сосків

ASA наказала Adidas відмовитися від реклами спортивних бюстгальтерів, в якій були показані зображення оголених грудей, після того, як кілька скарг визнали наготу «безпричинною». Німецька компанія поділилася колажами з оголеними грудьми в соціальних мережах в рамках нової кампанії, спрямованої на "прославлення різних форм і розмірів" і "ілюстрацію різноманітності"

Реклама спортивного бюстгальтера Adidas була заборонена за показ "сексуальних" зображень більш ніж 60 жіночих сосків.

Німецька компанія поділилася колажами з оголеними грудьми в соціальних мережах в рамках нової кампанії, спрямованої на "прославлення різних форм і розмірів" і "ілюстрацію різноманітності".
Однак 24 людини поскаржилися на "невиправдану" наготу, і питання було відправлено в управління за стандартами реклами (ASA).

Скарги стосувалися трьох різних плакатів, у тому числі одного, опублікованого в офіційному акаунті Adidas в лютому.

ASA у Великобританії постановило, що зображення не повинні були розміщуватися там, де їх могли бачити діти, оскільки вони «можуть викликати масові образи».

Пост з піксельними грудьми також був визнаний сексуальним.

ASA заявив: "Хоча ми не вважали, що зображення жінок було відкрито сексуальним або об'єктивувало їх, ми відзначили, що груди були в центрі уваги в рекламі, і менше уваги приділялося самим бюстгальтерам, які згадувалися тільки в супровідному тексті. Оскільки реклама містила відверту наготу, ми порахували, що вона вимагає ретельного таргетингу, щоб не образити тих, хто її переглядає. Дві реклами представляли собою великі плакати, що з'являлися в нецільових ЗМІ, і тому їх могли побачити люди різного віку, включаючи дітей. Оголошення не повинні знову з'являтися у формах, на які подана скарга. Ми сказали Adidas UK Ltd, щоб їх реклама не викликала образ і була відповідально налаштована".

У відповідь Adidas заявив, що, на їхню думку, зображення не були випадковими, а скоріше «покликані відображати і відзначати різні форми і розміри».


2022-05-12
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Еврофлаера, 10 тыс. шт.Нужны еврофлаера: 210х100 мм бумага меловка матовая 115 гм печать 4+4 тираж - 10 000 штук заранее спасибо!
Форум
Буклетмейкер Plockmatic 60 б/у 1500 €Буклетмейкер PLOCKMATIC 60 Фальцует и степлирует брошюры от А5 до А3 формата. Количество скрепляемых листов (80 г/кв. м): 20 листов. Минимальный форма