×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 21 травня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Netflix запустить безкоштовну підписку, але треба буде дивитися рекламу

Навіть незважаючи на те, що сервіс Netflix був запущений у далекому 1997 році, реальну популярність йому вдалося набути лише останні п’ять років, коли його серіали почали користуватися колосальною популярністю. Дійшло до того, що в серіалах та фільмах компанії знімаються найкращі голлівудські актори, а самі проекти одержують найвищі оцінки та рецензії від критиків.

Всі вони користуються колосальною популярністю, але щоб дивитися будь-який контент у цьому сервісі, потрібно оформлювати платну підписку. На вибір пропонують три тарифи, що відрізняються один від одного ціною та якістю доступного контенту.

На найдешевшому тарифі можна дивитися фільми та серіали лише в низькій якості, а на дорожчих у вищому, аж до 4K Ultra HD. При цьому Netflix пропонує в тому числі українську локалізацію (озвучку), тим самим дозволяючи і жителям України дивитися контент за його допомогою. Проте існуюча вже багато років бізнес-модель стає все менш актуальною, оскільки поступово аудиторія сервісу скорочується. На тлі цього керівництво компанії прийняло несподіване рішення, яке вже незабаром все на собі відчують. Так, компанія збирається запустити безкоштовну підписку для доступу до всіх серіалів та фільмів. Вона дозволить будь-кому бажаючому створити обліковий запис та насолоджуватися контентом без грошових витрат.

Безкоштовна підписка на Netflix у 2022 році стане доступною всім, у тому числі тим, хто проживає в Україні та інших державах, жителі яких зможуть насолоджуватися контентом. Які конкретно будуть умови у безкоштовної підписки точно невідомо, тому що це питання не вирішене остаточно, проте з великою ймовірністю глядачам запропонують контент у невисокій роздільній здатності, а за невелику доплату можна буде отримати доступ до вищого дозволу. При цьому, як перед початком контенту, так і в процесі, глядачам будуть показуватись рекламні вставки, як це реалізовано у багатьох різних онлайн-кінотеатрах. Саме за рахунок використання реклами всі матеріали стануть безкоштовними.

При цьому глядачі, якщо вони не хочуть дивитися рекламу, зможуть, як і зараз, оформити повноцінну платну підписку, не віддаючи жодної копійки. Не виключено, що для безкоштовних користувачів Netflix будуть ще якісь обмеження, наприклад, на кількість доступних для перегляду серій серіалу протягом доби, тижня або місяця, проте поки що це більш ніж просто ворожіння, тому що жодної конкретики немає.

Надати громадськості безкоштовну підписку з рекламою стрімінговий сервіс збирається вже влітку 2022 року, а її запуск відбудеться восени. Також, за даними від надійного джерела, компанія має намір почати масово блокувати додаткові акаунти, тобто одна людина зможе створити лише один обліковий запис. Нехай правила і забороняють мати більше одного облікового запису навіть зараз, але за виконанням цієї вимоги практично ніхто не стежить.

2022-05-11
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Еврофлаера, 10 тыс. шт.Нужны еврофлаера: 210х100 мм бумага меловка матовая 115 гм печать 4+4 тираж - 10 000 штук заранее спасибо!
Форум
Буклетмейкер Plockmatic 60 б/у 1500 €Буклетмейкер PLOCKMATIC 60 Фальцует и степлирует брошюры от А5 до А3 формата. Количество скрепляемых листов (80 г/кв. м): 20 листов. Минимальный форма