×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 21 травня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Meta інтегрує NFT-мистецтво у свою соціальну мережу Instagram

Компанія Meta планує інтегрувати NFT-мистецтво у свою соціальну мережу Instagram. Пілотний проєкт можуть розпочати вже сьогодні. Програма підтримуватиме NFT від Ethereum, Polygon, Solana, Flow. На першому етапі така можливість буде доступна невеликій групі шанувальників криптомистецтв із США.

Підключивши свої гаманці до соцмережі, користувачі можуть підтвердити право власності на NFT, продемонструвати їх у своїх профілях і зазначити авторів цих робіт.

CoinDesk підтвердив виданню, що Instagram не стягуватиме плату з користувачів за публікацію й обмін NFT, як це раніше зробив Twitter.

Генеральний директор Meta Марк Цукерберг говорив про таку можливість у березні, але не озвучив подробиць.

У Financial Times раніше повідомляли, що слідом за пілотним проєктом інтеграції NFT в Instagram, подібні можливості можуть з'явитися й у Facebook.

2022-05-10
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Еврофлаера, 10 тыс. шт.Нужны еврофлаера: 210х100 мм бумага меловка матовая 115 гм печать 4+4 тираж - 10 000 штук заранее спасибо!
Форум
Буклетмейкер Plockmatic 60 б/у 1500 €Буклетмейкер PLOCKMATIC 60 Фальцует и степлирует брошюры от А5 до А3 формата. Количество скрепляемых листов (80 г/кв. м): 20 листов. Минимальный форма