×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 29 сiчня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

2110wolf-660.gif

Секс-скандал у Львові: муніципальний артцентр звинуватили у рекламі порножурналу

Львівський міський артцентр звинуватили в пропагуванні та розповсюдженні журналу Грішниця, в якому містяться фото у жанрі БДСМ та реклама продукції для дорослих. Керівництво центру відповідає, що львів'яни не розуміються на межах мистецтва.

Скандал виник після того, як під час презентації одного з артпроєктів у Львівському муніципальному мистецькому центрі публіка побачила журнали Грішниця з відвертими фото від луганської фотографині Julie Poly. Багато глядачів дзвонили на Гарячу лінію міста Львова зі скаргами про те, що у центрі, який утримується за гроші платників податків, пропагують порнографію. Жвава дискусія розгорілась також у соцмережах.

Зокрема, відома фотографиня Олена Кавкун написала обурливого поста про те, що «абсолютно будь-що, якщо захотіти, можна запакувати під мистецький проєктний соус. Навіть якщо це пропаганда розпусти й порнографічного сприйняття сексуальності».

Олена Кавкун виставила кілька фотографій 18+ з цього журналу. Окрім фото натур в жанрі жорстокого інтиму, тут була ще й реклама київського БДСМ-простору, який надає для втіх кімнати в оренду. Більшість коментаторів зійшлись на тому, що до мистецтва журнал Грішниця не має жодного стосунку, і чому його пропагує львівський артцентр — незрозуміло. Вони звернулися до керівників різних департаментів Львова оцінити ситуацію.

У Львівському муніципальному мистецькому центрі пояснили, що вважають секс і межі тілесності в мистецтві дискусійною темою, а тому 14 січня о 15:00 збирають фахівців, щоб обговорити ситуацію з журналом. Організатори зауважили, що зможуть прийняти у себе лише 14 спікерів. За інформацією центру, до розмови погодився долучитися відомий музикант і галерист Дмитро Гудімов, сексолог Микита Галапач, юрист Володимир Гончаров. Фотографиню Олену Кавкун і тих, хто підтримує її позицію, вони також запросили до розмови.

Реакції місцевої влади на цей скандал наразі немає.

В Україні діє закон ЗУ Про захист суспільної моралі від 20 листопада 2003 року.

Розповсюдження порнографії карається статтею 301 Кримінального кодексу України. В описовій частині цієї статті вказано, що «порнографія — вульгарно-натуралістична, цинічна, непристойна фіксація статевих актів, самоцільна спеціальна демонстрація геніталій, антиетичних сцен статевого акту, сексуальних збочень, зарисовок з натури, які не відповідають моральним критеріям, ображають честь і гідність людини, спонукають до негідних інстинктів».

2022-01-14
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Вишивка на одязіВишивка на футболках 20 шт
Форум
Готовая упаковка для пиццыДобрый день! Подскажите, можно ли у кого-то купить готовую упаковку для пиццы 30х30см? Нужно 30-100шт.