×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 29 сiчня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

2110wolf-660.gif

Школярів запрошують зняти рекламу української мови та виграти призи

Школярів 3-11 класів запрошують взяти участь у челенджі “Найкраща реклама української мови”, що направлений на підвищення інтересу до української мови серед молодого покоління. Учасники челенджу мають зняти відеоролик, у якому висвітлять красу рідної мови та зможуть замотивувати своїх однолітків розмовляти українською. Конкурс на кращу рекламу триватиме з 1 по 31 січня.

Для того, щоб взяти участь, потрібно у період з 1 по 31 січня створити та опублікувати конкурсну творчу роботу, яка відповідатиме умовам челенджу. Учні можуть опублікувати свою авторську роботу у соцмережі на вибір: TikTok, Instagram, Youtube або Facebook. Зазначається, що якість технічного оснащення, на яке буде знятий відеоролик, не вплине на вибір переможця.

Автори найкращих робіт отримають GoPro, плівковий фотоапарат чи портативний набір для блогінгу від освітньої компанії. Переможці будуть оголошені 10 лютого 2022 року на Youtube-каналі, де і будуть опубліковані кращі роботи учасників Марафону. Нагородження учасників призами відбудеться до 20 лютого 2022 року.

Організатором конкурсу є українська освітня компанія “HUMAN Школа” за підтримки ДНУ “ІМЗО” в рамках II Всеукраїнського відкритого марафону з української мови. Українська освітня компанія HUMAN вже вдруге проводить челендж серед молоді, що направлений на пошук та підтримку талановитих школярів. У травні 2021 темою челенджу була “Важливість української мови”, у якому взяло участь 398 конкурсантів.

2022-01-14
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Вишивка на одязіВишивка на футболках 20 шт
Форум
Готовая упаковка для пиццыДобрый день! Подскажите, можно ли у кого-то купить готовую упаковку для пиццы 30х30см? Нужно 30-100шт.