×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 29 сiчня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

2110wolf-660.gif

Торік у Полтаві демонтували 6% рекламних конструкцій – звітували про 20%

На початку 2021 року у Полтаві налічували 605 рекламних конструкцій. З них підприємства, які займаються рекламою, демонтували 40 сітілайтів і бігбордів. Тобто з 1 січня до 16 грудня 2021 року у Полтаві прибрали 6,61% конструкцій з запланованих 20%.

Натомість на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради 16 грудня Дмитро Колісник, який на той момент виконував обов’язки начальника «Полтавасервісу», прозвітував про те, що демонтували обіцяну кількість рекламних конструкцій.

У березні 2021 року у Полтаві навмисно не продовжили термін розміщення рекламних засобів, щоб поспілкуватися з керівниками компаній для зменшення кількості реклами на 20%. Міський голова Полтави Олександр Мамай гооврив, що спілкувався з керівником ТОВ «Р.А. Оллан» і він обіцяв зменшити кількість рекламних щитів у місті. Ця фірма хоче продовжити на 5 років дозволи з розміщення рекламних конструкцій:

«Особисто зберу керівників, які надають зовнішню рекламу, бо всі бачимо, що рекламних білбордів дуже багато, вони пусті. Моя особиста пропозиція – 20% прибрати з міста. У цьому році нехай прибирають самостійно, а далі ми самі це зробимо».

Але протягом року дозволи на продовження розміщення рекламних конструкцій продовжували на 3-5 років. Останнє таке рішення ухвалили 16 грудня 2021 року уже не акцентуючи увагу на планах зменшити кількість реклами.

2022-01-13
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Вишивка на одязіВишивка на футболках 20 шт
Форум
Готовая упаковка для пиццыДобрый день! Подскажите, можно ли у кого-то купить готовую упаковку для пиццы 30х30см? Нужно 30-100шт.