×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 29 сiчня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

2110wolf-660.gif

У Дніпрі перевірили, чи дотримуються підприємці правил розміщення зовнішньої реклами

У Дніпрі представники департаменту торгівлі та реклами проводять рейди щодо виявлення порушень правил розміщення зовнішньої реклами. Вивіски не повинні бути ширшими за дверний отвір, на фасаді не можуть розміщуватись банери, також під забороною виносні рекламні конструкції, які заважають вільному руху містян. На вулиці Метробудівській, 15 в чотирьох з п’яти закладів є порушення.

«На фасадах бачимо значні порушення розміщення рекламних засобів відповідно до визначеного дизайн-коду. Є виносні конструкції, вивіски перевищують шириною дверний, віконний проріз. Представникам закладів ми залишили припис на усунення порушень, на це дається 2 тижні. Якщо підприємець проігнорує вимогу, складається адміністративний протокол, штраф від 850 до 1700 гривень. Також у певних випадках може проводитись примусовий демонтаж рекламних засобів на підставі рішення виконкому», – розповів головний спеціаліст управління споживчого ринку та реклами департаменту торгівлі та реклами ДМР Артем Абраїмов.

Рейди регулярно відбуваються в усіх районах Дніпра, з початку 2022-го року представники департаменту торгівлі та реклами перевірили близько 30 закладів. За словами Артем Абраїмова, більшість підприємців після припису усувають порушення та в подальшому дотримуються визначеного в місті дизайн-коду.

2022-01-11
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Вишивка на одязіВишивка на футболках 20 шт
Форум
Готовая упаковка для пиццыДобрый день! Подскажите, можно ли у кого-то купить готовую упаковку для пиццы 30х30см? Нужно 30-100шт.