×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 29 сiчня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

2110wolf-660.gif

Google видалив рекламу з допитами білоруських політв’язнів

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська повідомила, що компанія Google видалила рекламу з допитами на камеру білоруських політв’язнів, унаслідок яких вони нібито визнавали свою провину.Тихановська раніше звернула увагу компанії «на систематичне зловживання режимом та силовими структурами сервісом YouTube».

Тихановська ще 21 грудня надіслала до Google листа з проханням звернути увагу «на систематичне зловживання режимом та силовими структурами сервісом YouTube» і нагадала, що «примусові свідчення та визнання відповідно до Конвенції ООН проти катувань кваліфікуються як катування». У листі вона навела приклад понад 40 рекламних оголошень з допитами, зокрема прессекретаря оператора зв’язку А1 Миколи Бределєва.

На запит Тихоновської відповів віцепрезидент Google Каран Бхатіа. Він повідомив, що вказану в листі рекламу видалили, а облікові записи, які її публікували, надалі не зможуть розміщувати подібний контент. Він також запропонував організувати зустріч представників Google та офісу Тихановської, щоб «подібні ситуації не повторилися у майбутньому».

Нагадаємо, 1 грудня 2021 року компанія Meta повідомила, що видалила кілька десятків білоруських та польських акаунтів у фейсбуці й інстаграмі через підозри у «скоординованих недостовірних діях» й зв’язках з білоруським КДБ.

2022-01-05
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Вишивка на одязіВишивка на футболках 20 шт
Форум
Готовая упаковка для пиццыДобрый день! Подскажите, можно ли у кого-то купить готовую упаковку для пиццы 30х30см? Нужно 30-100шт.