×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 29 сiчня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

2110wolf-660.gif

Туреччина з січня запроваджує податок на прибуток від соцмереж

У Туреччині з 1 січня набуває чинності закон про сплату податків впливовими в соцмережах особами та авторами онлайн-контенту на основі доходів, зокрема отриманих від реклами. 15-відсотковий податок запроваджується для ютуберів, які зароблять менш ніж 880 000 лір у 2022 році. Декларацію не потрібно буде подавати, якщо вони відкриють рахунок в одному з банків Туреччини

У разі невиконання вимог закону ютуберам загрожує штраф.

За даними Управління доходів, у 2020 році майже 20 тисяч громадян Туреччини отримували дохід від соціальних мереж. Близько 14 тисяч турецьких користувачів соцмереж 2020 року заробили майже 4 мільярди лір (333 млн доларів).

Як повідомляв ІМІ, 29 липня 2020 року парламент Туреччини ухвалив закон, який зобов'язав іноземні сайти соцмереж призначати турецьких представників для розв'язання проблем влади щодо контенту та встановлює терміни видалення матеріалів.

За невиконання вимог компанії можуть зіткнутися зі штрафами, блокуванням реклами або зменшенням спроможності відвідуваності сайту до 90%, що фактично блокує доступ.

Туреччина оштрафувала в розмірі 10 млн лір (близько $1,18 млн) низку соцмереж, зокрема Facebook, Twitter та YouTube, за невиконання вимог свого нового закону про функціонування соцмереж.

11 грудня 2021 року президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган назвав соціальні мережі однією з головних загроз демократії та повідомив, що уряд країни планує ухвалити закон, який криміналізує поширення фейкових новин та дезінформації в інтернеті.

2021-12-31
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Вишивка на одязіВишивка на футболках 20 шт
Форум
Готовая упаковка для пиццыДобрый день! Подскажите, можно ли у кого-то купить готовую упаковку для пиццы 30х30см? Нужно 30-100шт.