×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 29 сiчня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

2110wolf-660.gif

Tinder випустив рекламу про індивідуальні особливості в стосунках

Tinder разом з агентством Mischief випустили нову рекламу на честь нової цьогорічної функції додатка. Вона має назву Explore та допомагає людям поєднуватися на базі спільних захоплень. Кампанію назвали “Ти не для кожного” (You’re Not for Everyone) і зосередили увагу на унікальності кожної людини в додатку.

У рекламі показали дівчину, яка сидить на підлозі квартири посеред свічок і кристалів і проговорює афірмації про любов та переродження. Коли в її кімнату заходить сусідка, дівчина кричить: “Рейчел, я уб’ю всю твою сім’ю!” — і продовжує медитувати. І хоча такий підхід до духовних практик не для всіх, Tinder запевняє, що для когось це — саме те, що потрібно.У межах кампанії Tinder випустив ще два короткі ролики про особливості життя людей, які точно комусь припадуть до вподоби. Це пристрасть до перегляду реаліті-шоу та сон на вузькому скриплячому ліжку.

“Ми [почали] з правди про бренд або людей, які користуються брендом: знайомства справді можуть бути відстійними. Мета — знайти людей, які цікавляться вами через ваші примхи, а не попри них”, — говорить виконавчий креативний директор Mischief Кевін Малрой.

Додаток для знайомств представив Explore у вересні, щоб люди змогли знаходити одне одного на основі інтересів, а не обмежувати користувачів вибором потенційних партнерів/партнерок на основі зовнішності. Так Tinder намагається бути більше схожим на соціальну мережу, яка допомагає користувачам знайомитися з новими людьми. Адже наразі його сприймають переважно як додаток для романтичних знайомств.

2021-12-30
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Вишивка на одязіВишивка на футболках 20 шт
Форум
Готовая упаковка для пиццыДобрый день! Подскажите, можно ли у кого-то купить готовую упаковку для пиццы 30х30см? Нужно 30-100шт.