×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 29 сiчня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

2110wolf-660.gif

Полтава втратила понад 7 мільйонів гривень через занижені ціни оренди землі для реклами

Полтавська міська рада не переглядає тариф на розміщення рекламних конструкцій з 2011 року. Через рівень інфляції місто втратило можливість отримати на 40% більше коштів за оренду землі. Йдеться про 7 мільйонів 118 тис. грн. Про це відомо зі звіту Державної аудиторської служби, який оприлюднили наприкінці 2021 року.

Також державні аудитори встановили, що протягом 1 жовтня 2018 року – 31 грудня 2020 року через незапровадження збору за місця для паркування місто втратило можливість заробити 7 млн 649 тис. грн.

У 2021 році стало відомо, що для покращення організації паркування в місті хочуть створити муніципальну поліцію, яка б контролювала паркування автовласників. Очільник Полтавської громади Олександр Мамай говорить, що поки що створення муніципальної поліції перебуває на рівні розмов. Але якщо створювати комунальне підприємство, то створювати його прибутковим, щоб воно мало змогу обслуговувати себе та платити податки у міський бюджет.

У березні Олександр Мамай повідомив, що проситиме власників рекламних компаній зменшити у Полтаві кількість сітілайтів та білбордів. У грудні у «Полтава-сервіс» повідомили, що це завдання виконали, але скільки рекламних конструкцій демонтували невідомо.

2021-12-29
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Вишивка на одязіВишивка на футболках 20 шт
Форум
Готовая упаковка для пиццыДобрый день! Подскажите, можно ли у кого-то купить готовую упаковку для пиццы 30х30см? Нужно 30-100шт.