×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Понеділок, 27 вересня, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

2106wolf-660.gif

У Чернігові демонтуватимуть рекламу, яка не відповідає дизайн-коду міста

Муніципальній варті дозволили демонтувати рекламу, яка не відповідає дизайн-коду Чернігова. Загалом збираються прибрати 68 вивісок. Таке рішення 13 вересня ухвалив виконком. Про це Суспільному повідомив директор комунального підприємства «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький. За його словами, демонтажні роботи розпочнуться протягом тижня.

Як повідомив секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако, підприємцям дали додатковий термін на самостійний демонтаж, тому деякі вивіски демонтують до 15 вересня, деякі до 20 вересня. Однак, планується, що до Дня міста люди вже побачать результат.

«Ми проводили зустрічі на минулому тижні з підприємцями – в середу і в п’ятницю. Десь 100 адрес ми запрошували, прийшло чоловік 70 сумарно. Ми з кожним продивилися фотографії, пройшлися по кожному зовнішньому вигляду в оформленні. Був керівник управління архітектури, який дав рекомендації як воно має бути. Десь 90% з розумінням поставилися. Ми сподіваємося, що всі виконають це рішення і добровільно демонтують до вказаних дат. Але якщо ні – то ми будемо виконувати це за підприємців, хоч і не хотілося б», — сказав Олександр Ломако.

Нагадаємо, 3 вересня мунварта розпочала рейди в центрі міста, перевіряли паспорти фасадів у власників магазинів, які повинні відповідати затвердженому дизайн-коду Чернігова. На демонтаж реклами підприємцям давали два дні. Тих, хто не зняв рекламу - штрафуватимуть (від 340 до 1360 гривень), а демонтаж робитимуть комунальники за кошт міста. Всі витрати покладуть на підприємців у судовому порядку.

2021-09-14
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Печать на бэклитеДобрый день! Нужно 6 баннеров, 45х120см Печать обязательно УФ и двухсторонняя, на бэклите - возможно? Люверсы вверх и низ, шаг 50мм. Это для холде
Форум
Отдам почти даром bizhub280 и bizhub203Добрый день Хочу отдать 2 цветных МФУ под разборку/восстановление. Года 3 стоят не включавшись на складе и занимают место. Konica Minolta Bizhub c