×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Понеділок, 27 вересня, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

2106wolf-660.gif

Мораторій на рекламу ліків не вирішить проблему – експерти

Мораторій на рекламу лікарських препаратів у засобах масової інформації, який незабаром може бути введений в Україні, не вирішить проблему, через яку його планують ввести. На думку експертів, мораторій не вирішить своє завдання, оскільки мова в ньому йде про рекламу безрецептурних ліків. Про рецептурні препарати, більш шкідливих, нічого не говориться.

«Загроза, якщо говорити про самолікування, лежить у площині тих рецептурних препаратів, які сьогодні в Україні, на жаль, купуються переважно без рецептів. І мені здається, перш ніж говорити про самолікування, то спочатку треба навести порядок у продажу рецептурних ліків» - зазначив один з експертів.

Виконавчий директор Національної Асоціації медіа Катерина Мясникова заявила телеканалу, що це спроба перекласти відповідальність за рекламу на виробників.

«Ми вивчали досвід в інших країнах. Насправді наявність або відсутність реклами не вирішує питання того, що люди замість того, щоб йти до лікаря, якого в селах може просто не бути, йдуть до сусідів або заходять в аптеку і запитують, чи є щось від головного болю або від тиску. Тобто це більше питання інформації, освіти, доступності лікарів і довіри до системи охорони здоров'я», - пояснила вона.

Нагадаємо, 6 серпня президент України Володимир Зеленський підписав закон про заборону продажу лікарських засобів особам, які не досягли 14 років.

На передостанньому засіданні РНБО Кабінету Міністрів доручили розробити законопроєкт про заборону реклами ліків в медіа.

2021-09-13
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Печать на бэклитеДобрый день! Нужно 6 баннеров, 45х120см Печать обязательно УФ и двухсторонняя, на бэклите - возможно? Люверсы вверх и низ, шаг 50мм. Это для холде
Форум
Отдам почти даром bizhub280 и bizhub203Добрый день Хочу отдать 2 цветных МФУ под разборку/восстановление. Года 3 стоят не включавшись на складе и занимают место. Konica Minolta Bizhub c