×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 13 квiтня, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

Французький фонд дикої природи вимагає заборонити рекламу кросоверів

Французький офіс Всесвітнього фонду дикої природи вимагає заборонити рекламу кросоверів і позашляховиків. За словами активістів, дуже часто в таких відеороликах автомобіль їздить мальовничими місцями, мовляв, це свого роду єднання авто і природи. У реальності такий гарний на зображенні союз токсичний, вважають в фонді.

Зокрема, за офіційними даними, у Франції частка позашляховиків у загальному обсязі шкідливих викидів в атмосферу виходить на друге місце.

У 2019-му році на рекламу позашляховиків витратили 1,8 мільярда євро (це 42% від усього фінансування на рекламу). Кожен день майже чотири години ефірного часу по телевізору розповідають про переваги такого класу авто. Це чистої води маніпуляція, вважають екологи.

Екологи стверджують, що така реклама впливає на свідомість людей, тим самим стимулюючи високий попит у сегменті. До того ж переваги кросоверів та позашляховиків перед іншими авто, на думку WWF, перебільшені. Наприклад, безпека таких авто не настільки ідеальна, як обіцяють світові автогіганти.

За даними страхової статистики, ризик потрапляння в дорожню пригоду на позашляховику на 10% вище, ніж на інших видах машин. Екологи вважають необхідним обкласти компанії, що випускають машини спорядженою масою понад 1,4 тисячі кілограмів, додатковим податком, але чиновники в результаті встановили іншу планку – до 1,8 тисячі (2% проданих автомобілів за рік).

Тепер у WWF запропонували на законодавчому рівні заборонити рекламу важких позашляховиків. Тільки зараз у них мало однодумців, вважає автоспільнота, адже попит на цей вид транспорту зростає.

2021-04-06
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Смоляной шильдСмоляной шильд, круглый, диамметр 50мм, полноцветный тираж 50 100 200штук Стоимость и сроки в тендер
Форум
Юридический вопрос, проблема с заказчикомДрузья, прошу помощи в решении непростой ситуации. Заказчик (один из наших местных институтов) заказал у меня наклейки с рельефным оттиском. Оплатили