×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 13 квiтня, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

Полтавський виш організовує молодіжний фестиваль реклами

Полтавський університет економіки і торгівлі запрошує команди учнів шкіл (9-11 класи) та студентів закладів вищої освіти (команда до 5 осіб) долучитись до молодіжного фестивалю реклами. Він триватиме з 15 квітня до 13 травня. Це молодіжний освітній проєкт, для школярів та студентів, які хочуть стати соціально активними.

Учасники навчаться розробляти власні рекламні проєкти, здобудуть вміння презентації своїх ідей та втілення їх у реальність, пройдуть тренінги від провідних маркетологів, комунікаційників, фахівців з ораторського мистецтва, мотиваційних спікерів, які поділяться своїм досвідом та знаннями, повідомляють у пресслужбі навчального закладу.

Учасники проєкту зможуть отримають цінні знання та навички по розробці та реалізації рекламної продукції. Усі учасники отримають сертифікати за участь, а переможці – цінні призи.

2021-04-05
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Смоляной шильдСмоляной шильд, круглый, диамметр 50мм, полноцветный тираж 50 100 200штук Стоимость и сроки в тендер
Форум
Юридический вопрос, проблема с заказчикомДрузья, прошу помощи в решении непростой ситуации. Заказчик (один из наших местных институтов) заказал у меня наклейки с рельефным оттиском. Оплатили