×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 13 квiтня, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

Комітет Ради підтримав закон щодо соцреклами про боротьбу з COVID-19

В Україні планують збільшити обсяг безкоштовної соціальної реклами, спрямованої на запобігання виникненню й поширенню COVID-19, повідомляється на сайті парламенту. Зазначається, що комітет Верховної Ради з питань здоров'я нації підтримав відповідний проєкт закону №5226.

"Підтримати проєкт закону №5226 і запропонувати комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, визначеному головним із підготовки цього законопроєкту, рекомендувати ВР прийняти його за основу та в цілому", – йдеться в рішенні комітету.

Відповідно до закону, на період дії карантину засоби масової інформації – розповсюджувачі реклами, діяльність яких повністю або частково фінансується з державного або місцевих бюджетів, зобов'язані додатково розміщувати соцрекламу про боротьбу з коронавірусом в Україні в обсязі не менш ніж 5% ефірного часу й друкованої площі, відведених для реклами.

2021-04-02
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Смоляной шильдСмоляной шильд, круглый, диамметр 50мм, полноцветный тираж 50 100 200штук Стоимость и сроки в тендер
Форум
Юридический вопрос, проблема с заказчикомДрузья, прошу помощи в решении непростой ситуации. Заказчик (один из наших местных институтов) заказал у меня наклейки с рельефным оттиском. Оплатили