×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 13 квiтня, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

Volkswagen розповсюдив неправдиву інформацію заради реклами

Volkswagen розповсюджує неправдиву інформацію заради реклами. Нещодавно німецька компанія навмисно поширила чутки про те, що змінює назву з Volkswagen на Voltswagen. Але, як зізнався представник виробника, це була дезінформація, мета якої привернути увагу. Але ЗМІ сприйняли жарт всерйоз і це створило плутанину в наміри компанії і серйозного руху акцій концерну.

«Ми не хотіли нікого вводити в оману. Все це просто маркетингова акція, щоб змусити людей говорити про перший повністю електричний позашляховик концерну ID.4, який почне реалізовуватися в США », - уточнили в штаб-квартирі компанії.

Повідомлення про перейменування підрозділу Volkswagen в США з'явилося 30 березня. Тоді на запити ЗМІ в компанії не відповіли. Однак джерела в Volkswagen підтвердили, що перейменування дійсно планується, а публікація вийшла на місяць раніше через технічну помилку.

2021-04-01
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Смоляной шильдСмоляной шильд, круглый, диамметр 50мм, полноцветный тираж 50 100 200штук Стоимость и сроки в тендер
Форум
Юридический вопрос, проблема с заказчикомДрузья, прошу помощи в решении непростой ситуации. Заказчик (один из наших местных институтов) заказал у меня наклейки с рельефным оттиском. Оплатили