×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 13 квiтня, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

Персоналізована реклама стане обов’язковою в TikTok

TikTok йде слідом за конкурентами і тепер рядові користувачі не зможуть побачити іншої реклами, окрім персоналізованої. Якщо у вас є акаунт у TikTok і ви не хочете отримувати персоналізовану рекламу, то незабаром це нікого не хвилюватиме. З п’ятнадцятого квітня компанія змінює рекламну політику і відтоді користувачі не зможуть відмовлятися від реклами, базованої на власних переглядах.

Наразі соціальна мережа попереджає своїх користувачів про майбутні зміни в політиці компанії. При цьому TikTok наголошує, що й надалі поважатиме конфіденційність та закликає усіх читати відповідні пункти Угоди про використання.

Винятком із правила є користувачі з Європейського Союзу, де діє законодавство про захист даних, яке зобов’язує компанії отримувати згоду юзерів на використання особистих даних.?
Люди все ще зможуть контролювати можливості TikTok персоналізувати рекламу на основі даних з інших додатків та вебсайтів. За такою схемою вже працює чимало конкурентів, як-от Twitter, Snapchat, Facebook та Instagram. У цих соцмережах ви можете повністю відімкнути таргетинг лише щодо дій в інших додатках чи на вебсайтах. Натомість зменшити таргетинг на основі інформації із додатків самих соцмереж можна лише зменшивши кількість підписок і реакцій на контент.

Ймовірно, причиною такої поведінки керівництва соціальної мережі є майбутнє оновлення IOS, яке зобов’яже додатки отримувати дозвіл користувачів на відстеження їхніх дій поза додатками для таргетованої реклами. Додаткам, які відмовляться підлаштуватись під вимоги Apple, загрожує видалення з Apple Store. Своєю чергою, обов’язковість відстеження дій всередині додатків допоможе соціальним мережам компенсувати втрати.

2021-03-26
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Смоляной шильдСмоляной шильд, круглый, диамметр 50мм, полноцветный тираж 50 100 200штук Стоимость и сроки в тендер
Форум
Юридический вопрос, проблема с заказчикомДрузья, прошу помощи в решении непростой ситуации. Заказчик (один из наших местных институтов) заказал у меня наклейки с рельефным оттиском. Оплатили