×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Четвер, 25 лютого, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

Як відключити рекламу в сторонніх додатках на Xiaomi

Реклама заполонила весь інтернет і кожне мобільний додаток на наших смартфонах. Xiaomi навіть примудряється впроваджувати рекламу в власні фірмові програми, правда її можна з легкістю відключити. При цьому далеко не всі користувачі знають, що на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco з оболонкою MIUI можна відключити рекламу і в сторонніх додатках від інших розробників.

Для виконання цієї просто операції навіть немає необхідності встановлювати додатковий софт.

Заходимо в настройки смартфона, відкриваємо розділ Підключення та загальний доступ. Далі шукаємо рядок Приватний DNS сервер і вибираємо Ім’я хоста провайдера DNS, прописуємо в цьому рядку dns.adguard.com і зберігаємо виконані зміни. Тепер при спробі будь-якої програми підключитися до IP-адресами рекламного сервісу або служби, AdGuard DNS просто блокуватиме даний запит, забороняючи відображення реклами. При цьому на працездатності програми це ніяк не позначається, ви просто економите трафік, підвищуєте власну безпеку і прискорення роботу софта – суцільні плюси.

2021-02-23
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Каталог А4Брошюра А4 в готовом /А3 в развороте обложка 4+4, 350гр, матовая ламинация 1+0, выборочный уф лак 1+0 в блок 16 стр, 4+4, 200гр. сшивка на скобы
Форум
Сервис Ideal 6550Коллеги, добрый день. Ищу сервисника по гильотине IDEAL 6550 Поделитесь контактами, спасибо.