×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Четвер, 25 лютого, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

В судовому позові Facebook звинуватили в навмисному завищенні ефективності реклами

Керівники Facebook відмовили менеджеру, який в середині 2018 року запропонував зробити показники реклами більш точними, пише Financial Times з посиланням на судові документи. Компанію звинувачують в тому, що вона завищувала перегляди відео в 2,5-10 разів.

Керівники Facebook пояснили відмову тим, що «вплив на виручку» для компанії буде «значним», випливає з внутрішнього листування. У відповідь на це менеджер з продукту заявив, що «це виручка, якої компанія ніколи не мала отримати, враховуючи той факт, що вона заснована на невірних даних». Кілька інших співробітників підтримали побоювання менеджера.

Агентство діджитал-маркетингу Crowd Siren подало позов проти соцмережі в 2018 році. Воно стверджувало, що Facebook свідомо включила фейкові акаунти в свій потенційний показник охоплення, вводячи в оману нічого не підозрюючи рекламодавців.

У позові йдеться, що потенційне охоплення в деяких штатах США було більшим за реальне населення. Офіційно соцмережа стверджує, що ці показники приблизні, а рекламодавці платять не за потенційне охоплення, а за фактичні показники та кліки по рекламі.

У позові також стверджувалося, що на початку 2018 року внутрішнє дослідження Facebook показало, що видалення дубльованих акаунтів призведе до зниження показника охоплення реклами на 10%.

У березні 2019 року, після подання первинного позову, Facebook трохи змінила показник потенційного охоплення і зробила його заснованим на тому, скільки людей, які відповідають критеріям рекламодавця, побачать рекламу за 30 днів, а не на кількості активних користувачів за той же період часу.

Однак в позові стверджується, що станом на 2020 рік компанія все ще не видалила підроблені акаунти з розрахунку охоплення.

Судовий процес з приводу охоплення реклами – другий великий позов, поданий рекламодавцями з приводу оманливих показників у Facebook. У 2016 році компанія зізналася в суді, що завищувала метрики на 60-80%, і заявила, що виправила ситуацію.

У 2020 році реклама принесла Facebook $84,2 млрд – це близько 97% в структурі загальної виручки компанії.

2021-02-22
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Каталог А4Брошюра А4 в готовом /А3 в развороте обложка 4+4, 350гр, матовая ламинация 1+0, выборочный уф лак 1+0 в блок 16 стр, 4+4, 200гр. сшивка на скобы
Форум
Сервис Ideal 6550Коллеги, добрый день. Ищу сервисника по гильотине IDEAL 6550 Поделитесь контактами, спасибо.